KONFERENCJE I BANKIETY

Pensjonat Dychów świadczy kompleksowe usługi związane z wynajmem sal konferencyjnych i sprzętu audiowizualnego, organizacją tłumaczy, przewodników oraz korzystaniem z urządzeń biurowych.

Hotel posiada 3 sale konferencyjne. Pokój Vipowski- gustownie wyposażony, przeznaczony do kameralnych spotkań biznesowych lub prowadzenia szkoleń komputerowych posiadających sieć na 16 stanowisk.

Sala konferencyjna przeznaczona na szkolenia dla 30 osób w ustawieniu podkowy oraz do 40 osób w ustawieniu teatralnym. Sala konferencyjno-eventowa posiadająca nagłośnienie mogąca pomieścić 80 osób w ułożeniu podkowa oraz 120 w teatralnym. Wszystkie sale z klimatyzacją i światłem dziennym skupione są wokół holu, który pozwala organizować imprezy, prezentacje, stoiska itp. W Pensjonacie jednocześnie mogą odbywać się trzy niezależne spotkania.

Organizato­rzy mają możliwość swobodnego projektowa­nia różnego typu spotkań lub imprez, a będący do dyspozycji sprzęt audio-wizualny spełnia stawiane tego typu obiektom wymagania. Wszystkie sale, wraz z restauracją, skupione są wokół holu, który umożliwia organizację im­prez towarzyszących, takich jak wystawy, pre­zentacje, stoiska itp. Wzajemne usytuowanie sal oraz organizacja ciągów komunikacyjnych pozwala na niekrępujący przebieg trzech nie­zależnych spotkań bądź na zaplanowanie kon­ferencji rozszerzonej o pracę w podkomisjach.


 

PRZYJAZD W DNIU

WYJAZD W DNIU

NASZE LOKALIZACJE
OFERTA SPECJALNA
oferta obrazek
Przyjęcia okolicznościowe
już od 35 zł/os.
Zobacz ofertę
oferta obrazek
Oferta weselna
już od 150 zł/os.
Zobacz ofertę
oferta obrazek
Weekend nad jeziorem
tylko 500 zł/2 os./3 dni
Zobacz ofertę
Elbest Hotels
Oferta
Nawigacja
Szukaj nas na
Newsletter
Dziękujemy za zapisanie się do newslettera. Na podany adres email zostanie wysłanawiadomość z prośbą o potwierdzenie rejestracji. Kliknij na link umieszczony w tej wiadomości aby potwierdzić rejestrację.
ELBEST HOTELS OFERTY NEWSLETTER FACEBOOK
GALERIA KONFERENCJA MAPA STRONY  
AKTUALNOSCI REKREACJA SZUKAJ  
KONTAKT GASTRONOMIA  POLITYKA PRYWATNOŚCI  
  EVENTY    
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Akceptuję

Elbest Spółka z o.o. informuje,
iż z dniem 01.03.2019 r. nie prowadzi działalności
w Pensjonacie Dychów w Dychowie.

 

W przypadku dokonanych rezerwacji w Pensjonacie Dychów,
prosimy o kontakt z Panią Kariną Traczyk z OSW Złoty Sen w Złotym Śnie
pod numerami: +48 75 72 11 392 lub +48 694 348 537,
bądź pod adresem email: karina.traczyk@zloty-sen.pl